X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

با عشق در سایه سار بهشت

سلام به تمام عزیزانی که تا الان با اینکه نبودم ولی بازم همراه من بودن.ممنونم از شما که تا الان منو فراموش نکردین. 

بسم الله الرحمن الرحیم 

امروز که من دارم آپ جدید می کنم ممکنه که روز آخر ماه مبارک باشه.می دونم شما هم مثل من افسوس می خورید که داره به پایان می رسه و معلوم نیست که سالی دیگه باشیم یا نه! 

ولی من شخصا ماه رمضون امسال واقعه برام خیرو برکت به همراه داشت و خودمو ساختم.توی این ماه مبارک خداوند به من توفیق داد که خیلی از اشتباهات بزرگی رو که تا الان مرتکب شدم جبران کنم و تا الان هم که ممکنه روز آخر باشه هنوز هم مورد لطف و رحمت قرار گرفتم. 

خوب حالا از اینا گذشته می خوام شروع به نوشتن کنم 

یادتون میاد که روز اول که درمورد وبلاگم توضیح داده بودم گفتم که عشق دودسته ست؟من قبلا با شک این مطلب رو نوشتم ولی الان به یقین رسیدم که واقعا عشق خدایی برای خودش عالمی داره. 

خواهرو برادرهای عزیزم باور کنید که عشقهای خیابونی فقط کشک!اینو از من قبول کنید این حرف شعار نیست.شاید از هر ۱۰۰ نفر دونفر ازدواج کردن ولی اینو بدونید که اصلا خوشبخت نیستن. چیزی که دارم می نویسم طبق تحقیقاتی هستش که انجام دادم.چرا فکر می کنید که بزرگترا دشمن شما هستن. با این کارتون فقط به آبروی خانواده و روحیه خودتون لطمه وارد می شه. 

شما هنوز جون هستید باور کنید که توی خامی دارید به سر می برید.یه خورده به کرده های خودتون فکر کنید!بجز لذت های زود گذر و آسیب دیدن سلامت روحیتون چی بهتون رسیده! 

می دونم که همتون از نصیحت خسته اید ولی اگر بزرگتراتون چیزی بهتون می گن بدونید که یه چیزی می دونن که حرف می زنن. 

اصلا امتحان کنید روز اول که با یه آقا پسر دوست می شید اگر گفت که قصدش ازدواج بگید که باشه به خانوادم می گم که در جریان رابطه ما باشن اون موقعه ببینید چی جواب می دن. 

می بینید برای یه عشق ناسالم چه چیزایی رو از دست می دین. 

ولی عشق خدایی :هم این دنیا هم اون دنیات رو تامین می کنه.ما اصلا اگر اینجایی فقط برای جمع کردن توشه برای آخرتمون هستیم.پس هم دنیا هم آخرتتون رو خراب نکنید و بگید من که می دونم آخرم جهنم پس لااقل بزار تو دنیا بهم خوش بگذره.آخرت انسان رو خودش با اعمالش می سازه.اگر والدین چیزی می گن به خاطر خودتون .چون که کسی رو برای اعمال کسی مجازات و بازخواست نمی کنن. 

بحث طولانی انشاءالله ادامش برای آپ بعدی .سوال دارید بپرسیدوانتقادو پیشنهاد هم می پذیرم. 

موفق باشید.